Kryefjala Logo

Pësoi sulm në zemër, reperi Cllevio Serbiano gjendet në spital

14 Dhjetor, 2023 | 6:07 pm

Reperi dhe personazhi i Tiktok, Cllevio Serbiano ka përfunduar në spital. Në rrjetet sociale po qarkullojnë video, të cilat reperi i ka realizuar live në TikTok nga shtrati i spitalit
Ai ndër tjera tha se pësoi një sulm në zemër në mes të Dubait.

Sipas deklaratave që ka bërë në rrjetet sociale, Cllevio ka treguar se ka vënë edhe unazë në zemër.

Daljet e tij nga spitali kanë qenë përgjithsisht mes lotësh.

414E3048 F0B0 4866 A32A BF376F32B117

Të ngjashme