Kryefjala Logo

Pësoi një incident në skenën e “Miss Shqipëria”, Adelina Tahiri zbulon arsyen!

1 vit më parë

E ftuar në “Miss Shqipëria 2022”, Adelina Tahiri ka pësuar një incident. Teksa duhet të zbriste një shkallë ajo është penguar dhe është rrëzuar.

Një moment të cilin e ka përjetuar me sportivitet. Ndonse më pas këngëtarja ka publikuar videon në Insta story dhe përbri shkruan: “Mësyshi”.

Duke nënkuptuar se e ka kapur syri i keq. Rikujtojmë se kjo është dalja e pas shumë viteve në skenë, e duket se nuk e nisi mbarë.

Të ngjashme