Pese arsyet pse te gjithe po urrejne Moniken!

6 muaj më parë

Monika Lubonja eshte nje aktore e njohur ndervite. Me futjen e saj ne shtepine e Big Brother ajo u prit shume mire. Por kjo “shume mire” u zbeh cdo dite e me shume kur Mona nxorri drakulen brenda saj.

Me poshte do tu listojme disa prej arsyeve se perse Monika nga e preferuara u kthye ne me te urryeren;

1. Kerkon me ngulm te beje nenemadhen e shtepise!

2.Ben dallavere dhe ngaterron dynjane nga mengjesi ne darke, duke mbledhur fjale sa ketej andej.

3. Luan me rregullin: 2 te nenes 2 te njerkes! Dy personazhe i mban afer 10 te tjere i gropos.

4.Perpiqet me mish e me shpirt te dale si nje zonje grua por perpiqet te hedhe gurin e te fshehe doren!

5. Ka krijuar percarjen mes brezave, fjale te cilen e nxit dhe e perdor shpeshhere!

E pra, Monika mesazhi eshte i qarte: Askush nuk te do me, qaj sa te duash luaj sa te duash qesh sa te duash, ne zemer mund te futesh lehte ama po dole more fund!

Të ngjashme