Kryefjala Logo

Pervec temperaturave te larta rikthehen edhe Sara me Atdheun

13 Qershor, 2021 | 11:00 am

Sara e la programin me Atdheun dhe fotot dhe dedikimet nuk munguan ne rrjete sociale derisa nje dite te bukur Sara deklaroi se ishte 106% beqare dhe i menjehershem ishte dhe reagimi i Atdheut ku konfirmonte ndarjen.

Jeta vazhdoi derisa Atdheu postoi nje foto dhe gjeni pak kush komentoi?Sara!

E82E2432 0DA0 4809 8CBB E6615E43E87D

Nuk zgjati shume ndarja dhe as e hequra nga Instagrami pasi pervec zemrave ata kane filluar te ndiqen serisht.

Ne i duam shume fundet e lumtura por nje gje e kemi mesuar me konkurentet e “Perputhen” qe fundi zorr se vjen.

Të ngjashme