Kryefjala Logo

Përveç Klodian Duros, flitet se një tjetër ish futbollist pritet të hyjë në BB VIP Albania 3

2 Janar, 2024 | 7:15 pm

Ditën e sotme në media është përfolur se shtëpisë të Big Brother VIP 3 do i bashkohet edhe furbollisti Klodian Duro.

Përveç tij, sipas zërave afër produksionit, një tjeter ish futbollist do të bëhet pjesë e Big Brother. Thuhet se është Gabriele Mezini. Gabriele ka luajtur si mesfushor në Kombëtaren U19 dhe me skuadrën e Korabit.

Madje ai është edhe i njohur për showbizin, pasi vite më parë ne media thuhej se kishte një marrëdhënie me Klea Hutën, pasi shiheshin në shoqërinë e njëri tjetrit.

6A8A4545 6247 4C70 9E7F 98E7782740CE

Të ngjashme