Kryefjala Logo

Personazhet shqiptarë që zgjodhën ti festonin Krishtlindjet jashtë Shqipërisë

27 Dhjetor, 2023 | 1:13 pm

Krishtlindjet janë një festë mjaft e dashur për të gjithë. Disa zgjedhin ta kalojnë me familjen e tyre në shtëpi, e disa të tjerë arratisen për disa pushime dimri me familjen ose shoqërinë.

Edhe këto Krishtlindje disa prej personazheve shqiptarë kanë zgjedhur të festojnë jashtë Shqipërisë. Ku destinacionet më të spikatur janë Italia dhe Amerika.

Le të shohim destinacionin e Krishtlindjeve që zgjodhën VIP-at shqiptarë:

Olta Gixhari- Paris, Francë

1603F1F7 D2E3 4060 B587 F8F908EAA0F2

Olti Curri- Salento, Itali

CCE651C1 91F5 4F29 BEC8 4F94B554FE06

Elona Duro- Brentonico, Itali

89457168 6292 4E57 9B42 E2DB70362932

Marina dhe Luana Vjollca- New York, USA

CD37F232 53AE 4CEC 9F5D B5AE3FE7B866

FABEA521 9D28 4EAD 8EAA 5A6D6F99B61A

Jori Delli- New York, USA

4D56E359 D3B1 42D1 9C3C 8957E6737A84

Rozana Radi- St.Moritz, Zvicër

75030E6D C09D 4961 B353 7F781AC34242

Blero Muharremi- Marbella, Spanjë

7A68CE1D CD4F 4DBE 8B9C FCB21E309DD1

Të ngjashme