Kryefjala Logo

Përshëndetja e veçantë e çunave të Londrës për Luizin:”Na dogje lulet”

11 Mars, 2023 | 11:09 am

Banorët janë mbledhur në sallon dhe lexojnë përshëndetje nga e gjithë bota ku fansa dhe ndjekës dërgojnë mesazhe për të preferuarin e tyre.

Protagonist është bërë Luizi pasi një mesazh për të ka shkrirë së qeshuri gjithë banorët.
“Na u dogjën lulet o vëlla duke të ndjekur ty 24 orë.Të përshëndesim nga Londra”-shkruhej aty dhe kaq u desh që të plaste gazi.

“Po ti fiki llampat kajher se çelin tjerat se erdh pranvera”-ia kthen Luizi me humor.
Video:

Të ngjashme