Perse Beatriks qendroi aq e ftohte gjate spektaklit? Ka lidhje me Donaldin?

6 muaj më parë

Pas daljes nga BB VIP Beatrix ka qendruar larg ekranit ndonse deri ne momentin sa te merrte veten. Mbremjen e djeshme ajo eshte kthyer ne studio. Por duket se rikthimi ende nuk ishte i fuqishem. Trixa u fut ne pjese te dyte te programit ndonse u justifikua nga Arbana se kishte dashur 4 ore per te bere grimin.
Pas kesaj te gjithe ishin kurioz se cfare do te ndodhte, por ishte nje situate e tendosur mjaft e ftohte. Trixa ka folur shume pak e ndonse ishte ne studio zere se nuk ishte fare. Ajo dukej e ftohte e merzitur por pyetje eshte: shkaku eshte Donaldi apo ka pasur ngerce me produksionin?
Koha televizive kushtuar Trixes ishte vetem momenti teksa Arbana pyeti Donaldin nese i mungonte ndokush ne shtepi. E pas shume ngacmimesh ai nxorri se i mungonte Trixa dhe mendimet e mbeshtetja qe ajo i jepte. Ketu ja futi pak kot ne fakt sepse ne si publik vetem mendime te dhena nga Trixa s’kemi pare. Me tej ai mbylli diskutimin duke thene se mezi pret ta takoj jashte!

Kaq ishte! Cdo gje u shua! Trixes nuk ju dha e drejta e fjales ajo thjesht e shihte e mendohej, madje as Donaldit nuk ju tha qe Trixa ishte aty.

Apo mos ndoshta Trixa nuk deshi te fliste. Shume pyetje te cilat si cdo gje do marrin pergjigje ne nje moment te caktuar. Por ajo qe nuk mund te na hiqet nga mendja eshte ftohtesia ne syte e Trixes dhe fjalet e nxjerra me zor te Donaldit.

Flutrat mbaruan, te presim cdo te ndodhe jashte…

Të ngjashme