Permendi Boren ne Big Brother, penalizohet Ermal Mamaqi

3 muaj më parë

Diten e djeshme ne BB ViP jane futur per te darkuar disa personazhe te famshem, ku sigurisht nuk duhet te permendnin persona nga jashte.

Ermal Mamaqi ka thene ne tavolin se do te marre Bora Zemanin ne filmin e tij te radhes, por kaq ka mjaftuar qe te therritet ne dhome te rrefimit e ti kerkohet te largohet nga shtepia.

Ai e ka pritur me shume sportivitet dhe ka thene se kjo eshte hera e pare qe e ftojne dhe me pas e perzene nga shtepia.

Të ngjashme