Kryefjala Logo

Përlotet Mozzik për një arsye të fortë!

29 Prill, 2022 | 10:42 pm

Mbrëmjen e sotme Mozzik ka qenë i ftuar në “Më lër të flas” me Donald dhe Romeo Veshaj. Ai ka realizuar një performancë e më pas ka bërë një intervistë.

Romeo e ka pyetur për momentin kur ka qarë dhe ai ka treguar: “Para pandemisë babi im pësoi sulm në zemër. Doktori më dha letrën që të firmosja që mbaja përgjegjsi nëse ai humbte jetën. Aty qava por jo shumë se më vinte turp nga vetja”.

Ndonse teksa e tregonte Mozzik sërish është përlotur në studio edhe pse e ka mbledhur veten sërish shpejt.

Të ngjashme