Perfundon me sukses operacioni i Einxhel, ja gjendja e saj!

10 muaj më parë

Rreth ores 12 te paradites Einxhel i eshte nenshtruar nje operacioni ne spitalin Hygeia, pas demtimit qe pesoj ne krahe gjate nje loje ne Bb VIP.

Blogeri Olti Curri ka njoftuar nepermjet nje postimi ne Instagram se eshte njoftuar nga stafi i Hygeias se operacioni i Einxhel ka shkuar mire dhe ajo tashme eshte zgjuar e ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

I urojme sherim te shpejte dhe shpresojme ta shohim serish brenda shtepise!

Të ngjashme