Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Perfundon armiqesia mes Stresit dhe Noizyt, ja veprimi qe na habiti te gjitheve!

Qe ne fillimet e karrieres se tyre Noizy dhe Stresi jane prezantuar si rivale. Ndonse shpeshhere Stresi ka dale ne mbrojtje te Noizyt ky i fundit nuk ka reaguar.

Por duket se tani me kane vendosur te bejne paqe. Mbremjen e djeshme ata jane futur ne live ne Instagram se bashku dhe nuk ka perfunduar me aq pasi kane bere follow njeri tjetrin ne Instagram.

Tani me nuk eshte cudi kur ti shohim ne ndonje bashkepunim!

Latest Posts

Don't Miss