Përfundimisht Mozzik është fans i Efit në këtë BB VIP

6 muaj më parë

Mozzik ka publikuar foton e Efit në InstaStory duke treguar se po e përkrah në rikthimin e saj në BBVA.

“Meriton përkrahjen time dhe të secilit nga ne. Përpara Efi”, ka shkruar Mozzik krahas fotos së Efit.

Ndonse rikujtojme se Efi pas daljes të parë nga BB VIP, ka qenë protagoniste në këngën e re të Mozzik “Fatkeqësi”.

CF41A0C2 A5F9 4A0C 9092 6621C01AC363

Të ngjashme