Kryefjala Logo

Performanca e Elvanës i la gjithë VIP-at pa mend..

10 Dhjetor, 2022 | 1:31 pm

Nga dje dhe sot Elvana Gjata duket se ka qenë kryefjala e mediave sociale.Të gjithë duket se kanë mbetur pa fjalë nga performanca e saj e fundit në “Dancing with the Stars”. Sëbashku me Esdalin Goranin, Elvana ka kërcyer një nga hitet e saj të viteve të fundit “Loti”.

Përveç fansave të saj të flaktë, duket se kjo performancë e yllit të popit shqiptar ka lenë pa fjalë edhe kolegë e personazhe të njohur publikë. Ata nuk kanë ngurruar t’ja shprehin asaj dashurinë dhe komplimentat hapur në rrjetet sociale.

Ja disa prej tyre:

06D2DAC2 6475 4587 81E3 C6E6C7C81548 1AC955FE 68BF 4166 B7E1 C463957C405E 9B65631F 91F1 4B8E BE8D 2EADD41D6CDD 778021F3 03E1 43F8 929B 461A7A460984 9A17B4F1 2A3E 4960 B6E9 6800E79A15AD 6E26D839 8DDA 406E 9D5E A09F19EE867E

Dhe po Elvana është vërtetë një artiste multidimesionale …

Të ngjashme