Kryefjala Logo

Për të gjithë shqiptarët e Shqipërisë Jonida Vokshi ju tregon se ku mund ta ndiqni “Big Brother Vip Kosova” që fillon pas pak…

1 vit më parë

Edhe pak minuta na ndajnë nga premiera e Big “Brother Vip Kosova” që pritet të jetë një mbrëmje me shumë surpriza dhe emocione.
Por për të gjithë shqiptarët e Shqipërisë që nuk dinë se ku mund ta shohin këtë reality show, që zhvillohet për herë të parë në Kosovë përgjigjen ua jep moderatorja, Jonida Vokshi.

C8167FE4 8DD8 4A1C 962A 9E17A068763B

Edhe pse kjo mbrëmje pritet të jetë me emocione të mëdha veçanërisht për Jonidën dhe Alaudinin, përsëri moderatorja ka gjetur kohën t’ju përgjigjet përmes këtij statusi ndjekësve të saj.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shijojmë live natën e parë të Big Brother Vip Kosova dhe t’i urojmë kolegëve tanë në Prishtinë suksese.

P.S Kemi vetëm një merak që na duket se na sekestruan për disa muaj Olti Currin, po do bëjmë si do bëjmë edhe pa të…

Të ngjashme