Kryefjala Logo

Për pak u kthye në incidenti, turma e fansave tërheq Elvana Gjatën nga skena!

3 Gusht, 2023 | 1:09 pm

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret mjaft të dashura për publikun. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Tik Tok nga një koncert.

Elvana është afruar drejt turmës të fansave të cilët e preknin dhe e kanë tërhequr nga skena, ka qenë ndërhyrja e sigurimit që Elvana nuk pësoi ndonjë incident.

Të ngjashme