Kryefjala Logo

Për këngën e re të Yllit fajtor është Flor Mumajesi…

3 Shtator, 2022 | 10:37 am

Po përflitet prej kohësh që dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Flori Mumajesi dhe Yll Limani do të realizojnë një duet së bashku. Mesa duket kënga është drejt finalizimit dhe me ç’kuptuam nga postimet e dy këngëtarëve ajo do të vijë shumë shpejt për publikun. Por vonesa e saj mban emrin Flori Mumajesi, pasi sipas Yllit ai është fajtor që kënga nuk është publikuar ende.

5E29C175 FAD7 4CC3 8FCB CB50F64F0E5F 5AAE99FE FA31 4119 8542 57E80549ACE2

Të dy këngëtarët kanë publikuar pjesë të vogla nga dueti i tyre i parë qe me siguri do të jetë një baladë shpirti, ashtu siç i ka hije Florit dhe Yllit. Për këtë të fundit kjo verë ka qenë goxha produktive, ndërsa Flori ka pauzuar së bëri muzikë edhe përgjatë kësaj periudhe. Megjithatë kemi gjithnjë nostalgji për hitet e tij dhe ja dëgjojmë shpesh.

Të ngjashme