Per inat te te gjitheve! Iliri publikon serish video duke puthur vajzen ne buze!

9 muaj më parë

Ilir Shaqiri u sulmua teksa ne takimin me vajzen i dha asaj puthje ne buze ne BB VIP.

Ndonse sipas tij nuk ishte asgje e keqe. Diten e sotme ai ka publikuar nje video ku ka udhetuar drejt Romes dhe ka takuar vajzen e tij Emily. E ndonse jane ne makine ai eshte duke e puthur serish ne buze.

E ndonse gjykohet e nuk pranohet ai serish e ben kete pa vrare mendjen aspak.

https://www.instagram.com/tv/CamBnbxFsLI/?utm_source=ig_web_copy_link

Të ngjashme