Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Per here te pare Sabiani zbulon se ka nje djale

Sabiani ka qene shume i rezervuar per jeten e tij familjare. Shume kohe me pare ai ka folur dhe eshte prezantuar me vajzen e tij. Por askush nuk e dinte qe ai ka edhe nje djale.

Sabiani ka folur ne dhomen e rrefimit per historine e jetes se tij ne Big Brother.  Ai ka treguar se ka ikur ne emigrim qe ne moshen 14 vjecare. Nje moment i veshtire ka qene edhe humbja e nenes se tij nga nje semundje ne vitin 1995. Me pas ka ikur serish me skaf. Me pas ka treguar se ne vitin 2000 ka filluar muziken. Ne vitin 2018 ka treguar per here te pare se eshte bere baba i nje djali. Madje shprehet se eshte shume i lumtur dhe Kejsi vajza e tij eshte shume e lidhur me te.

Madje ai eshte prekur teksa rrefehej per birin e tij!

Latest Posts

Don't Miss