Per here te pare ne nje kercim me te emen, zbulohet surpriza e Ilirit pak para finales

3 muaj më parë

Mbremjen e sotme Big Brother ka rezervuar surpriza per te gjithe finalistet. Pak me pare Kryefjala.com zbuloi surprizen e Donaldit.

E tani me po te njejtat burime kane rrefyer per Kryefjala.com se Iliri do te dergohet ne Teatrin e Operas dhe Baletit, ku per here te pare do realizoj nje kercim me te emen.

Rikujtojme se e ema Ilirit ka qene soliste.

Të ngjashme