Per here te pare lidhje direkte e TCH dhe RTSH! Beatrix mes lotesh sheh Albanin ne skene!

8 muaj më parë

Mbremjen e sotme nje surprize e madhe eshte bere per Beatrix Ramosaj. Ajo ka shkuar ne Pallatin e Kongreseve per te pare performancen e vellait te saj ne Festivalin e Kenges.

Kjo ka qene nje surprize edhe per Albanin i cili nuk e ka ditur prezencen e saj. Beatrix eshte perlotur dhe ka bertitur duke i thene te vellait se eshte shume i bukut dhe ajo eshte shume krenare per te.

Lidhja me pas eshte bere mes Arditit dhe Arbanes te cilet kne falenderuar njeri tjetrin per surprizen qe i bene.

E pazakonta e kesaj eshte dhe lidhja direkte mes dy televizioneve Rtsh dhe Tch, te cilen e ka cekur dhe Arditi. Gjithashtu ata jane takuar ne prapaskene se bashku.

Se bashku ka takuar edhe te emen e cila pas perqafimit i ka thene: Je e fort vazhdo, te dua!

Nderkohe qe Albani i ka thene se jeta eshte lufte dhe ajo duhet t’ja dale!

 

Të ngjashme