Kryefjala Logo

Për Fifin Tuna është e treta e vërteta…

15 Qershor, 2022 | 10:28 am

Fifin kohët e fundit e kemi parë të bashkëpunojë me kolegë meshkuj si Bruno, Ermal Fejzullahu, Gent Fatali, PM & Dagz me Mc Kreshën vite më parë dhe të gjitha këto bashkëpunime duket se i kanë rezultuar të suksesshme.
Ajo që kemi venë re është se këngëtarja ka pak bashkëpunime me vajza me Çiljeta Xhilagën (ku edhe u afirmua si këngëtare) si dhe duetin me Aurela Gaçen. Ndërsa është duke u përgatitur për të tretin që do të jetë me Tunën.

D61E86C4 FB7F 425F B40F 6DC8763C0114 4AA1FE59 F16A 4D82 A68B D89E25F322F2

Vajzat janë veshur të dyja me të bardha dhe kanë publikuar edhe foto nga e njëjta skenë klipi. Por kanë një problem të madh akoma si kanë vendosur një titull këngës.

7E0BE258 B9FE 49A3 B42E 6628867BC0E9

Shpresojmë që kjo këngë të jetë një sukses veçanërisht për Tunën, pasi nga këngët e fundit që ka publikuar si mbajmë mend asnjë… Shiriti na ka mbetur në vitin 2013 ku publikoi duetin me Cozman.

Të ngjashme