Kryefjala Logo

Për ditëlindjen e Dagzit Einxhel zgjodhi fotot më të bukura për ta uruar…

1 vit më parë

Dj Dagz feston sot ditëlindjen dhe e dashura e tij, Einxhel Shkira e ka uruar në mënyrën më të bukur të mundshme. Einxheli nuk ka zgjedhur të shprehet me fjalë por me momentet më të bukura të tyre, nëpërmjet këtyre fotove që ka postuar në rrjetet sociale.

5EF7D6A3 0589 4963 8AD4 6BF3F7A16FFA D698CD8E FB86 4CD4 8ED1 35E9D55650B4 02FF509C 5722 42A2 9B89 76CFA83FF20F 2B927440 B8DD 4AD3 97F6 F57D6A1F35EA 05450CE3 23D6 4315 BAD3 36BDAF77C705 9B576DA2 1BE2 4848 B954 16F5930DBD25 26FA6AA1 C381 480F B2BD 897D75DBEAE7

Çifti i njohur i showbiz-it e nisën romancën e tyre të dashurisë brenda shtëpisë së Big Brother. Madje edhe kjo fotogaleri është e gjitha me foto të shkëputura nga momentet e tyre më të bukura brenda këtij reality show.
Cifti i njohur bëri edhe pushimet e tyre të para së bashku në Turqi. Ka thashetheme edhe që do të bëhen prindër por kjo mbetet për tu parë.

Të ngjashme