Për “dedikimet” e Ledrit dhe Dafinës ndaj njëri tjetrit, “fajtor” është Romeo Veshaj

1 muaj më parë

Pak ditë më parë Dafina Zeqiri publikoi këngën e re në bashkëpunim me Elgit Dodën “Si mua”, ku një frazë e saj u trajtua si dedikim ndaj Ledrit.

“Se ti kam dhon krejt, mi ke dhon krejt ama sot prap vetëm”- thotë Dafina, ndërkohë Ledri në këngën me Romeo Veshaj “E keni dit”, thotë: “Ti kam dhon vet ama loqkë m’le vetëm”.

Por në fakt fajtori për këtë dedikim është Romeo Veshaj, pasi ai ka shkruajtur të dy tekstet e këngëve e mesa duket thjesht ka luajtur me këtë tog fjalësh.

 

<div style=”width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.500%;”><iframe src=”https://streamable.com/e/g5qk1l” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width:100%;height:100%;position:absolute;left:0px;top:0px;overflow:hidden;”></iframe></div>

Të ngjashme