Për çfarë na duhen burrat?! Kjo është përgjigjia e Arbenitës për Feron…

2 muaj më parë

Nëse menduat se Arbenita Ismajli do ta vononte reagimin e saj pas lajmit të ndarjes me Feron, gaboheni. Modelja ka thyer heshtjen, madje në një mënyrë duke ndarë një video në Instagramin e saj ku thuhet: “A mendon se janë të rëndësishëm burrat? Për çfarë?”

Me këtë deklaratë jo të drejtpërdrejtë duket se modelja ka treguar se nuk ka më nevojë për reperin në jetën e saj.

Kujtojmë që Fero dhe Arbenita janë prindër të një vajze me emrin, Nina. Siç e kemi parë edhe në rrjetet sociale vogëlushja është gjithnjë pranë nënës së saj më shumë se pranë Feros.

Të ngjashme