Kryefjala Logo

Pavarësisht të gjithave Fatma dhe Aulona shkuan në dasmë

25 Shtator, 2022 | 5:33 pm

Prej disa ditësh Kryefjala.com zbuloi se moderatoret e Goca dhe Gra, Fatma Haxhialiu dhe Jeri Lalaj nuk ishin të ftuara në dasmën e Armina Mevlanit. Por duket se Fatma dhe Aulona kanë djegur një tjetër dasmë.

Ato kanë publikuar në Instagram foto nga dasma e ish koleges së tyre, që është mbajtur mbrëmjen e djeshme. Ku nga postimet e Instagramit duket se kanë kaluar mjaft mirë.

Ndonse sot një tjetër dasmë që po mbahet është ajo e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës

BEEBB240 DF2B 4B0A 8F31 753464BBC7AD

Të ngjashme