Kryefjala Logo

Patris Berisha shuan heshtjen, flet për marrëdhënien me Tunën

6 muaj më parë

Tuna dhe Patris kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar duke mos ditur asnjëherë marrëdhënien e tyre. Çifti kanë dy djem, por pas bashkëpunimit “I huaj” me Cozman u përfol se këngëtarja ishte kthyer me dashurinë e vjetër.

Në një intervistë Patrisi është pyetur në lidhje me ndarjen e tyre, duke u shprehur vetëm se kjo çështje u intereson vetëm atyre.

“Kur duam ndahemi, kur duam pajtohemi. Kjo është jeta ime dhe nuk duhet t’i interesojë askujt,”-u shpreh ai duke mos dashur të pranojë asgjë.

Të ngjashme