Kryefjala Logo

Paskemi të reja? Noizy sqaron marrëdhënien me Dhurata Dorën!

23 Mars, 2022 | 9:11 am

Pas klipit Mi Amor u përfol se Noizy dhe Dhurata Dora ishin një një lidhje dashurie. E teksa të gjithë e harruan, Noizy publikoi një story ku shprehej se i mungonte Dhurata.

Kaq deshëm ne për tu rikthyer sërish historisë.

Më tej, sipas News31 Noizy është shprehur se mes tij dhe Dhuratës nuk ka asgjë më shumë se një miqësi të mirë.

Deri këtu jemi në rregull, por të na mbushet mendja ne, kjo është paksa e vështirë.

Të ngjashme