Kryefjala Logo

Pasi u kryqëzua në rrjet,Rita Ora shfaqet kuq e zi në tapetin e kuq të Venecias

1 Shtator, 2023 | 10:17 am

Rita Ora ishte kryefjala e titujve rozë kur para pak ditësh ndërsa këndonte,mori dhe valëviti flamurin serb.
E meqënëse njerëzit në rrjet nuk u kursyen kundër saj,Rita ka menduar si t’jua “mbyllë gojën” njëherë e mirë.

Artistja ka qënë pjesë në Festivalin e Filmit në Venecia dhe ka mahnitur të gjithë me look-un e saj ndërsa vinte me një varkë.
E veshur me ngjyrat kuq e zi ku e kuqja ishte pjesa e sipërme e fustanit saten dhe tylin e zi poshtë,sytë na mbetën se sa bukur dukej ajo me këtë paraqitje.

Të ngjashme