Kryefjala Logo

Pasi u kap ‘mat’ në Paris me ish-in:Reagon Dea Mishel dhe zbuloj mashkullin që e shoqëron

30 Dhjetor, 2023 | 11:47 am

Dea Mishel ka zgjedhur qytetin e dashurisë,Parisin,për të kaluar këto festa fundviti.Disa ditë më parë ajo u fotografua në një nga baret e Parisit, ku në shoqërinë e saj shfaqet edhe një mashkull, teksa fansat aluduan se ai mund të jetë ish i dashuri,Isli.

Së fundmi blogerja ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku ka reaguar në lidhje me lajmet se ajo ndodhet në qytetin e dashurisë me të dashurin e saj duke treguar mashkullin që e shoqëron atë në Paris.

Dea zbuloi se po shijon festat e fundvitit në Francë me vëllain e saj, e cila së bashku me të po vizitojnë vende të ndryshme në këtë shtet.

IMG 5667

Të ngjashme