Kryefjala Logo

Pasi pyetet se çfarë note i jep Romeos në shtrat,Aleksia Peleshi sigurohet që asnjë vajzë të mos i afrohet me atë notë

16 Korrik, 2022 | 8:04 pm

Ditët kur Aleksia Peleshi dhe Romeo Veshaj ishin çifti i momentit janë shumë larg.
Prej disa kohësh të ndarë,secili vazhdon me jetën dhe angazhimet e veta.

Aleksia ishte e ftuar në “60 sekonda” tek Prive dhe sigurisht që pyetja me spec në fund nuk kishte si të mungonte.

“Nga 1 në 10 çfarë note i vendos partnerit tënd të fundit?”-e pyet gazetari
Dhe nga mimika e Aleksias e morëm përgjigjen që as 1-sh nuk është por me minus!
Do thoni ju,nga e dini që flet për Romeon?
Epo,ne atë njohim si të fundit..

Ndiqni videon:

Të ngjashme