Kryefjala Logo

Pasi la lojën e Big Brother VIP Kosova, Blero poston foton në krahët e të dashurës

17 Dhjetor, 2023 | 3:10 pm

Këngëtari Blero ka qenë një nga personazhet më të komentuar të ‘Big Brother Vip Kosova’, ndonse pak ditë më parë la lojën.

E teksa një ditë më parë u pa në aeroport, duket se paska patur  një arsye të fortë për t’u larguar nga vendlindja dhe ajo është  e dashura e tij, të cilën e përmendte shpesh në shtëpinë e famshme.

Blero ka publikuar një foto krahë saj, ku thotë se më në fund u takuan.

 

E3590A58 6DAF 4DDA A8EF 54FB1B31B42F

Të ngjashme