Kryefjala Logo

Pasi e beri per dy leke, Roza Lati i kerkon falje Bieta Sulos: U rrembeva…

12 Qershor, 2021 | 1:55 pm

Pas intervistes te Roza Latit ne Ftese ne 5 ne Top Channel publiku e komentoi si interviste me pyetje dhe bisede ofenduese te Bietes kundrejt Rozes. Pas ketyre komenteve reagoi edhe Roza Lati, duke bere nje postim ku shprehte ofendimin.

Por duket se tashme Roza eshte penduar dhe i ka kerkuar falje Bietes publikisht.

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese Bieta Sulo, qe more mbrapsht kete shpulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?”-shkruan Roza.

691789FC C08A 4148 A4A6 FFCFF36A1B0A

 

Të ngjashme