Kryefjala Logo

Pas videos të Fifit me akuzat ndaj Top Channel, reagon Einxhel Shkira!

27 Tetor, 2022 | 9:52 am

Pas videos të Fifit e cila ngre akuza ndaj Top Channel dhe është e revoltuar pse ka dalë një nga momentet e saj të dobësisë në promon e Big Brother VIP, ka reaguar edhe Einxhel Shkira.

Ndonse Einxhel dhe Fifi nuk kanë patur një marrëdhënie të ngushtë, duket se pas kësaj Einxhel është në anën e Fifit. Gjatë lives në Instagram ditën e djeshme Einxhel është shprehur se kjo gjë nuk ka qenë e nevojshme.

Mes të tjerash Einxhel shprehet se ky fragment nuk duhet të nxirrej duke patur parasysh që veç këtyre momenteve të sikletshme ka patur shumë momente të bukura brenda shtëpisë ku çdo banor ka dhënë kontributin e tij!

Të ngjashme