Kryefjala Logo

Pas thumbave Dafina-Sara, reagon Ledri

26 Gusht, 2023 | 11:36 am

Një dramë e re ka nisur në showbiz, kjo mes Dafinës dhe çiftit Ledri Sara. Së fundmi Sara dhe Dafina duken se kanë hedhur thumba nëpërmjet postimeve në story.

 IMG 6173

IMG 6174

Por nuk e kanë lenë me kaq, pasi ka qenë vetë Ledri që ka reaguar. Ai e ka hequr Dafinën nga followers në Instagram. Pasi rikujtojmë se Ledri vazhdonte e ndiqte edhe pse Dafina i kishte hequr të dy.

218879B0 18AC 403B A715 0FA04148068C

Të ngjashme