Pas sulmit nga Sara, Loco ka nje mesazh per Princin

1 vit më parë

Diteve te fundit ne Perputhen ka filluar nje lufte e hapur mes Princit dhe Sares. Shkak eshte bere fakti qe ai e quajti materialiste ndersa Sara zhigolo qe i kane paguar helikopterin per ne takim.

Kaq ka mjaftuar qe ata te dy te zihen dy dite rresht madje Princi ka lene edhe studion. Kunder tij jane kthyet edhe opinionisti e te tjere konkurrente ku i japin Sares te drejte.

Pas kesaj ka reaguar edhe Loco ish konkurrenti i Perputhen nepermjet nje postimi ne Instagram.

“Princ Mile te ruajt Zoti, se vallaj te duhet ndihma e Zotit aty ku vazhdon te jesh”.- ka shkruajtur Elvisi.

 

Të ngjashme