Pas skandalit në “Përputhen”, Bearti zbulon sekretin e panjohur të Teas që na habiti të gjithëve

2 vite më parë

“Tea-Andi-Beart” ka mbërthyer rrjetin dhe komentet e reagimet e ndjekësve kanë qenë të shumta në lidhje me historinë e tyre për shkak se Tea, e cila doli cift nga emisioni së bashku me Andin, në fakt ajo ka qënë e lidhur me djalin nga Kosova, Beartin për një kohë të gjatë.

Bearti ka ndarë së fundmi një ‘Instastory’ një pikturë të një vajze që po shijon qershi.

Piktura mban firmën e Teas, e cila duket se e ka realizuar vetë, ndonëse këtë talent nuk e shfaqi sa ishte brenda Për’puthen.

Nuk dihet nëse ky punim është bërë tani nga Tea apo ka qenë një pikturë e realizuar më parë që tani ka përfunduar në duart e Beartit.

Sido që të jetë duket se ky i fundit do ta mbështesë njësoj të dashurën e tij, pavarësisht sa komente dhe reagime lënë ndjekësit në rrjet.

Të ngjashme