Kryefjala Logo

Pas shumë kohësh, Eranda dhe Irma Libohova shfaqen bashkë!

25 Tetor, 2023 | 10:15 am

Prej kohësh në media flitej për një prishje të marrëdhënies mes motrave Libohova. Ndonse të dyja ato publikisht kanë qenë të rezervuara.

Mbrëmjen e djeshme, Eranda ka publikuar një foto me Irmën. Ku nuk mund të vihej pa u vënë re. “Ngjajmë ngjajmë”, ka shkruajtur Eranda.

Në foto është edhe motra tjetër, ndonse vërtetë duket se ngjajnë.

 5AD4A8D8 70BE 4BBD BE25 71A89D821FB8

Të ngjashme