Kryefjala Logo

Pas shumë aludimesh dhe qindra akuza,Enca ‘dorëzohet’ dhe na prezanton të dashurin

11 Korrik, 2022 | 7:48 pm

Enca Haxhia është gjithnjë në qëndër të vëmendjes edhe kur nuk ka projekte të reja.
Njerëzit janë kuriozë të dinë pse është në Dubai,kush e mban atje,kush është i dashuri i saj dhe dhjetra pyetje si këto,por këngëtarja ka heshtur gjithmonë ose të paktën deri sot.

Së fundmi ka postuar një foto të sajën me një partner buzë më buzë dhe shkruan “Tani mund të biem të gjith rehat”
E vetmja gjë që duket janë buzët e tij dhe se është me ngjyrë.
Epo në fakt ai është Kanye West dhe jo i vërteti por statuja e tij prej dylli.

E mesa duket ky veprim ka nxitur reagimin e ndjekësve sepse Enca ka reaguar sërisht ku shpjegon se ka marrë shumë mesazhe raciste

E5F4ACD3 1186 4D0C 9FD3 AB79331C439A

DCFDB7CB 69F2 4D92 93B1 D383844C5C2B

D063F42E 5FAF 499A 93E6 170F8221811B

Të ngjashme