Kryefjala Logo

Pas shtatzënisë vjen një tjetër lajm nga Genta Ismaili

13 Maj, 2022 | 10:17 am

Pak muaj pasi solli në jetë binjakët e saj, Genta Ismaili ka nisur punën për projekte të reja muzikore.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video nga studio duke zbuluar se po sjellë një këngë e re për publikun shqiptar.

2E015B2C 6D6E 42D9 B056 B19E90BA82B9

Këngëtarja nuk ka dashur të japë shumë detaje por mesa duket tani do t’i rikthehet fuqishëm muzikës. Kujtojmë që ajo dhe partneri i saj Usta janë tashmë prindër të një djali dhe një vajze.

Të ngjashme