Kryefjala Logo

Pas shoqërimit nga forcat e rendit, reagon Don Xhon

27 Qershor, 2022 | 6:08 pm

Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se Don Xhon ishte shoqëruar nga forcat e rendit, pasi u kap me sende të paligjshme. Ndonse asgjë nuk dihej për fatin ka qenë vetë reperi që ka reaguar.

Pak minuta më parë ai ka hapur një video live në Instagram ku duket se ndodhet në makinë dhe është liruar nga forcat e rendit, ndonse nuk ka dhënë asnjë detaj më tepër. Apo me siguri i ka pasur për ndonjë videoklip.

Gjithësesi fansat e reperit le të rrine të qetë, ai tymoste një cigare në makinën e tij për qejfin e vet.

E16BF4BE 1538 4AE5 9046 958BD051B1C4

Të ngjashme