Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Pas sherrit me te, Stresi ben deklaraten e forte per Einxhelin ne Big Brother VIP

Viten e kaluar Stresi dhe Einxhel paten nje perplasje ne rrjetet sociale pas vrasjes se nje te riu nga efektivi i policise. Pas kesaj marredhenia e tyre ka qene e krisur.

Por i ftuar ne “E diell” diten e djeshme Stresi ka bere deklaraten e forte kundrejt Einxhel ne Big Brother.

Ai ka habitur me deklaratën e tij duke na bërë të mendojmë se episodin e ndodhur mes tyre e ka lënë pas. “Konkurrente shumë e fortë më duket!”- tha Stresi.

Latest Posts

Don't Miss