Pas sherrit me Julin dhe Mevlanin, publiku kunder Sindit: Nxirreni jashte larasken!

2 vite më parë

Pak minuta me pare ne Perputhen ka ndodhur nje debat i ashper ku Sindit i ka dale situata nga kontrolli. Shkak ishte komplimenti i Julit qe e krahasoi me vajin e Borshit.

Fraze qe irritoj Sindin pa kuptim. Pjese e debatit u be dhe Mevlani, vetem se mbrojti Julin ajo u çua ta godiste dhe la studion.

Ky veprim i pa menduar duket se do i kushtoje shume Sindit. Pas largimit te saj Bora u shpreh se do te shihet ne vazhdim cdo te ndodhe por ne lajmin e Sindit te postuar nga Kryefjala ne faqen e blogerit Olti Curri ne Facebook eshte bere nami!

Shume komentues dhe ndjekes te emisionit kerkojne largimin e menjehershem te Sindit dhe shprehen se eshte shume antipatike. Ata jane indinjuar me kete situate dhe shkruajne ofendime nga me te ndryshmet.

Pra nje moment mjaftoi qe nga vajza e mire dhe e virgjer Sindi te kthehej ne njeriun me antipatik te rrjeti.
Per me teper ndiqni komentet:

Të ngjashme