Pas sherreve me BB VIP reagon babai i Einxhel!

7 muaj më parë

Sherri Donald Einxhel ka tre dite qe zjen ne rrjet. Ndonse pas shume reagimesh tani me ka vendosur qe te reagoje edhe babai i Einxhel Shkires, Muzaferi.

Ai ka bere nje postim ne Insta Story ku kerkon kontraten dhe cdo dokument tjeter nga Vizion Plus ne lidhje me vajzen e tij. Gjithashtu Muzaferi shkruan se me binjaket Einxhel ka rene dakort per te tjera gjera.

Të ngjashme