Kryefjala Logo

Pas sfidës me Çiljetën, fitoi! Nëna e saj ka dy fjalë për Dionis Bibën

13 Qershor, 2024 | 8:03 pm

Pasi fitoi sfidën përballë Ditea Berishës dhe Çiljetës, Dijonis Biba u përball “kokë më kokë” në një televotim me Florian Agalliun, ku publiku e shpalli fitues të Ferma VIP.

Urime të shumta ka pasur në rrjetet sociale për Dijonisin, nga fansa, miqë e ish-fermerë.

Por edhe nëna e Çiljetës ka lënë një koment ku i uron fitoren.

“Urime Dijonis”, shkruan ajo.
35DE007F BDF7 430C ADC7 C353D792F47B

Të ngjashme