Kryefjala Logo

Pas problemeve me Arbenitën, Fero merr vendimin e papritur!

22 Gusht, 2023 | 4:57 pm

Telenovela e muajve të fundit ka qenë pikërisht ndarja dhe dhuna e Feros ndaj Arbenitës. Teksa dyshja janë në proçes divorci duket se Fero ka marrë një vendim të papritur.

Ai ka vendosur të largohet nga muzika dhe lajmin e jep nëpërmjet një postimi në Instagram. Madje u bën thirrje fansave mos i dëgjojnë këngët e tij. E dukshëm nga mesazhet që jep Fero është futur në fenë Islame, duke u bërë besimtar i devotshëm.

5BBFBAA1 8C94 43C8 B131 856B9015F2F3

Të ngjashme