Kryefjala Logo

Pas Princ Lekës, reagon edhe Elia Zaharia: Nuk është aspak realiteti që më lumturon

15 Janar, 2024 | 8:49 pm

Mbrëmjen e sotme Princ Leka ka dalë me një deklaratë për ndarjen nga Elia Zaharia. Pas tij edhe Elia ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Miq dhe dashamires,
Me duhet t’ju komunikoj qe sot filluam proçedurat ligjore per zgjidhjen e marteses, pasi vendosem bashkarisht te kerkojme zyrtarizimin e divorcit! Ky nuk eshte aspak nje realitet qè mè lumturon, pasi besoj nè vlerat e familjes si gjene me te shtrenjte! Kurrsesi nuk do kisha zgjedhur për vajzen time tè rritej me prinder tè ndarè, por ndonjehere ndarja qenka e vetmja rrugëzgjidhje!

Ajo c’ka ka me shume rendèsi, eshte qè vogelushja ime ta perjetoie këtë moment sa me lehte tè jetè e mundur!
Ju falenderoj shume te gjitheve ju qè me keni shkruar e më keni dhene kurajo! Pavaresisht ketyre muajve te veshtire që kam kaluar, dashamiresia juaj me ka dhene force!
Ju uroi shendet e lumturi ne familiet tuaja!”- shkruan Elia në Instagram

Të ngjashme