Pas polemikave me Donaldin, reagon Arbana Osmani!

3 muaj më parë

Diteve te fundit ka pasur pafund polemika persa i perket debateve te produksionit me Donaldin dhe Romeon.

Pas kesaj Arbana Osmani ka reaguar nepermjet nje postimi ne Instagram.

”Po shoh qe ne mediat online te etura per klikime qe po keqperdoret do deklarate,
status, koment i bere nga Produksioni i Big Brother Vip duke i konsideruar “kunja” dhe
inskenuar  nje konflikt qe nuk ekziston dhe as nuk do te ekzistoje ndonjehere. Une dhe
Top Channel i jemi falenderues dhe mirenjohes do konkurenti ne kete Big Brother, aq me teper Donaldit i cili na ka
dhuruar emocione pafund. Big Brother ka perfunduar dhe bashke me te uroj te mbaroje shpejt edhe vala e deshires per te vene kunder njerez qe vetem kunder nuk kane qene, nuk jane e nuk do jene ndonjehere”.- ka perfunduar ajo.

Të ngjashme