Pas permendjes se Bores nga Ermal Mamaqi, reagon Anxhelina Hadergjonaj

3 muaj më parë

Diten e djeshme xhiron e portaleve e ka bere video e Ermal Mamaqit teksa permendte Boren ne BB VIP, madhe Trixa nuk ka pranuar as te shkoje te darkoje me Donaldin pasi ka qene e merzitur nga kjo situate.

Ne nje postim te Ermal Mamaqit ka reaguar edhe kushurira e Trixes Anxhelina Hadergjonaj, ajo ka komentuar ne postimin e Ermalit dhe shkruan:

Ermal sepse sic e the dhe vet jemi miq, dhe ta siguroj nuk eshte prek nga permendja e personave te tret( sepse Trixes i jan fut parashuta me te tilla provokime dhe nuk ka reaguar, sepse nuk i intereson) Por eshte prekur nga batuta palidhje e Zotri Salsanos( per vrasje e therje) dhe te qeshurat histerike te banoreve qe ajo i konsideronte shume te afert. Ti e fillove po u perkeqesua nga te tjeret qe qeshin akoma me humor te 95′ Kaq! Trixa ka te drejten e te gjith botes te merzitet e te mari cfare vendimi te doje sepse boll ka duruar!”- i shkruan ajo.

Të ngjashme