Pas nominimeve dhe debateve,Monika pranon dashurine per Donaldin

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme banoret e shtepise se Big Brother Vip kane bere nje loje.

Konkurentet duhej t’i drejtonin njeri tjetrit pyetje,pergjigjet te cilat duhet te ishin te sinqerta.Prej kesaj performance,publiku(sovrani) do te mund te votoje banorin qe i eshte dukur me i sinqerti.

Rradha ishte e Donaldit dhe duhej t’i drejtonte pyetje Monikes.

I vene ne veshtiresi per te gjetur pyetjen,Donaldi i thote:”A me do ti mua?”

Monika ne anen tjeter me nje buzeqeshje ne fytyre i thote:”Une te dua shume, dhe ti e di shume mire pse..”

Ne nuk e dime Monikaaa!!Pse nuk na e thua dhe ne??

Të ngjashme